Wypadek motocyklisty w Koziegłowach

W piątek po godzinie 21:00 przy myjni samochodowej na ul. Gdyńskiej w Koziegłowach miał miejsce wypadek. Motocyklista potrącił pieszych oraz zderzył się z dwoma samochodami. Informacje o zdarzeniu pojawiły się na wielu portalach internetowych – również w Głosie Wielkopolskim.

Niestety nie jest to pierwszy wypadek na tej ulicy i w tym miejscu. Dotarliśmy do informacji, że problem bezpieczeństwa w tym miejscu był Przewodniczącemu Komisji Bezpieczeństwa w Gminie – Panu Grzegorzowi Parszuto wielokrotnie zgłaszany. Zgłaszał uwagi między innymi Radny Senior Pan Stanisław Smektała. Pan Stanisław zwraca uwagę, że po oddaniu wyremontowanej części ul. Gdyńskiej w dalszej jej części będzie jeszcze niebezpieczniej. Czy tym razem Komisja Bezpieczeństwa zrobi cokolwiek aby zwiększyć bezpieczeństwo osób na ulicy Gdyńskiej? Wysłaliśmy zapytanie do Pana Grzegorza. Jak tylko otrzymamy odpowiedź poinformujemy Państwa. Póki co o innych wypadkach w na tej ulicy można poczytać tutaj:

Przy okazji Ochotnicza Straż Pożarna w Czerwonak apeluje do wszystkich mieszkańców:

“Szanowni Państwo,
📣Chcielibyśmy zwrócić uwagę na odwieczny problem nagrywania oraz upubliczniania zdjęć/filmów ze zdarzeń, które godzą w wizerunek osób poszkodowanych oraz biorących udział w wypadkach.
Wykażmy się czasem odrobiną empatii. Nie róbmy drugiemu tego czego sami nie chcielibyśmy doświadczyć, a telefony komórkowe użyjmy wyłącznie do wezwania pomocy. 📵📵📵

🚨31.07.2020r.🚨▶️Wieczorem, chwilę po godzinie 21:00, Czerwonaccy strażacy otrzymali kolejne zgłoszenie, tym razem do…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Czerwonaku Piątek, 31 lipca 2020