O Portalu eKozieglowy.pl

Witamy na pierwszym portalu informacyjnym dla mieszkańców Koziegłów! Naszym celem jest przedstawianie Państwu informacji o tym co się dzieje w naszej małej miejscowości. Portal nie jest zarejestrowany jako czasopismo, gdyż praktycznie całość materiału dostępnego na stronach jest pobierana z innych źródeł informacyjnych i jedynie przekazywana dalej. Chcemy służyć wszystkim mieszkańcom i otwarci jesteśmy na publikowanie informacji o wszystkich wydarzeniach odbywających się w naszej wsi. Jak każdemu na tym wspaniałym świecie może i nam się zdarzyć popełnić jakiś błąd. W przypadku gdyby ktokolwiek z Państwa zauważył taki błąd, zauważył coś co należało by poprawić, usprawnić lub porostu czuje się z jakiegoś powodu przez nasz wpis poszkodowany prosimy o kontakt z nami w celu usunięcia lub sprostowania wpisu.

Chcąc dostosować portal do Państwa oczekiwań, zapraszamy do wspólnego udziału w jego tworzeniu. W tym celu prosimy przesyłać do nas wszelkiego rodzaju sugestie za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w części kontakt. Portal nie pobiera opłat za umieszczanie wszelkiego rodzaju informacji. Wszystkie nasze prace wykonywane są charytatywnie. Naszą misją jest działanie na rzecz mieszkańców w taki sposób aby wszystkim nam tutaj żyło się lepiej.

Zespół eKozieglowy.pl

Informujemy, że ze względów na nasze bezpieczeństwo, jako osoby prowadzące portal chcemy pozostać anonimowi. Wiemy, że pisanie prawdy, popartej faktami i udowodnionej materiałami pozyskanymi z innych zarejestrowanych portali może być dla niektórych nieprzychylnych nam osób niewygodne. Na ten temat niedługo napiszemy coś więcej.

Nasze wspólne z kolegami działania pomogły rozwiązać problemy już u ponad 100 mieszkańców. Sami nam Państwo przekazujecie wiele informacji z prośbą o udostępnienie ich dalej. Jesteśmy z tego dumni bo taki jest właśnie cel naszych działań. DZIĘKUJEMY

Informujemy, że wszystkie komentarze zamieszczone we wpisach są tylko myślą osób tworzących ten portal.

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2022