O Portalu eKozieglowy.pl

Witamy na pierwszym portalu informacyjnym dla mieszkańców Koziegłów! Naszym celem jest przedstawianie Państwu informacji o tym co się dzieje w naszej małej miejscowości. Portal nie jest zarejestrowany jako czasopismo, gdyż praktycznie całość materiału dostępnego na stronach jest pobierana z innych źródeł informacyjnych i jedynie przekazywana dalej. Chcemy służyć wszystkim mieszkańcom i otwarci jesteśmy na publikowanie informacji o wszystkich wydarzeniach odbywających się w naszej wsi. W przypadku gdyby ktokolwiek z Państwa czuł się jednak poszkodowany z tego powodu prosimy o kontakt z nami w celu usunięcia lub sprostowania wpisu.

Chcąc dostosować portal do Państwa oczekiwań, zapraszamy do wspólnego udziału w jego tworzeniu. W tym celu prosimy przesyłać wszelkiego rodzaju sugestie za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w części kontakt. Portal nie pobiera opłat za umieszczanie wszelkiego rodzaju informacji. Wszystkie nasze prace wykonywane są charytatywnie.

Zespół eKozieglowy.pl

Informujemy, że korzystanie z portalu, a w szczególności dane przesyłane do nas drogą emailową są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.