W Puszczy Zielonce ma stanąć ponad 50’cio metrowa wieża telefonii komórkowej

Mieszkańcy Dębogóry założyli stronę na FB w ramach której publicznie wyrażają swoje niezadowolenie z decyzji wydanej przez Wójta Gminy Czerwonak o zlokalizowaniu w ich miejscowości 52 metrowej stacji bazowej telefonii komórkowej. Według zapisów ma to być antena do transmisji sygnału w technologi 5G.

Z nieoficjalnych informacji pozyskanych od mieszkańców wiemy, że Wójt przestraszył się prowadzonego protestu i planuje zmienić lokalizację umiejscowienia anteny. Nie jest jednak obecnie znana docelowa lokalizacja. Gdziekolwiek jednak nie zostanie postawiona, przy 40 metrowej wieży na Dziewiczej Górze to będzie chyba największy obiekt w naszej Gminie.

I ponownie wygląda na to, że dla wójta interes inwestorów jest ważniejszy niż mieszkańcy, którzy skarżą się, że Marcin Wojtkowiak nawet z nimi nie rozmawiał przed podjęciem takiej decyzji, a urzędnicy uniknęli odpowiedzialności nie decydując się na wydanie decyzji środowiskowej.

Więcej informacji przedstawionych jest na profilu strony: NIE dla WIEŻY telefonii komórkowej w otulinie Puszczy Zielonki

W otulinie Puszczy Zielonki ma stanąć 52 metrowa stacja bazowa telefonii komórkowej, której fundament ma 150 mkw. Nie…

Opublikowany przez NIE dla WIEŻY telefonii komórkowej w otulinie Puszczy Zielonki Środa, 8 kwietnia 2020