Powstaje park handlowy przy ul. Gdyńskiej

Przy ulicy Gdyńskiej, za marketem Aldi jadąc do Czerwonaka budowany jest najprawdopodobniej park handlowy. Według informacji pozyskanych od mieszkańców wiemy, że Kierownik Budowy nie chce powiedzieć co powstaje w tym miejscu i odsyła do Inwestora. Na tablicy informacyjnej jako inwestor wpisana jest firma “Saller Polbau”. Mieszkańcy twierdzą, że telefonu dostępnego na stronie firmy https://www.saller-bau.com/pl/ nikt nie odbiera, nie oddzwania. Uzupełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie mieszkańcy otrzymują jedynie odpowiedzi napisane w języku niemieckim. To co zostanie ostatecznie wybudowane będzie wiadomo mieszkańcom pewnie dopiero jak powstanie. Wójt Gminy Czerwonak na razie też nie odpowiada na pytania mieszkańców zadawane na forach dyskusyjnych.

Park handlowy jeżeli jest budowany to na terenach, na których niedawno zawalił się pustostan. Pisało o tym radio: https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/duza-akcja-strazy-pozarnej-pod-poznaniem

Firma Saller Polbau chwali się na swojej stronie otwarciem takiego parku handlowego w Lesznie. U nas jeżeli park handlowy powstanie to raczej będzie miał mniejsze wymiary.

Źródło: https://www.saller-bau.com/pl/2022/09/27/otwarcie-parku-handlowego-w-lesznie/