Nowy portal – TAK – tylko jak ma się nazywać?

Szanowni czytelnicy. Otrzymujemy od Was już tyle zgłoszeń o nieprawidłowościach mających zachodzić w Gminie Czerwonak, które mają dotyczyć między innymi Wójta Gminy Czerwonak Marcina Wojtkowiaka, jego najbliższych współpracowników, radnych gminy oraz sołtysów, że zapadła decyzja o uruchomieniu nowego dedykowanego tym sprawom portalu. Oddzielimy w ten sposób sprawy mieszkańców Koziegłów od spraw związanych z Gminą Czerwonak.

Zasada działania nowego portalu będzie bardzo prosta.

Państwo, będą nam wysyłać anonimowo temat, którym mamy się zainteresować, wyjaśnić np. z władzami Gminy. Temat opublikujemy na łamach portalu aby inne osoby nie powielały zapytania. My lub osoby z nami współpracujące spróbują temat wyjaśnić, dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej. Jak tylko otrzymamy odpowiedź lub będziemy mieć więcej informacji na dany temat napiszemy o tym na portalu.

My obiecujemy, że za pomocą nowego portalu postaramy dowiedzieć się czegoś więcej na temat wszystkich zaległych tematów zgłaszanych do nas przez Państwa. A jest ich naprawdę wiele i dotyczą między innymi działania świateł na drogach gminnych, dziur w drodze, kultury pracy pracowników spółek gminnych, zastraszania mieszkańców mających krytykować działanie wójta, pracy sołtysów, świadczenia usług przez np. radnych bez prowadzenia działalności gospodarczej, itp.

My obiecujemy pomóc, ale sami też potrzebujemy pomocy. Chodzi o to, że nie wiemy jak ma się nowy portal nazywać. Może mają Państwo jakieś propozycje. Jeżeli tak, prosimy przesyłać pomysł na nazwę portalu za pomocą poniższego formularza. Z góry dziękujemy. 🙂

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

#BoWładzeGminySąDlaNasANieMyDlaNiej #InicjatywaMieszkańców