Nowy komendant Komisariatu Policji w Czerwonaku

Jak informuje Urząd Gminy Czerwonak 13 stycznia 2017 roku w siedzibie Komisariatu Policji w Czerwonaku nastąpiło oficjalne pożegnanie dotychczasowego komendanta, asp. szt. Dariusza Wawrzyniaka, który po 25 latach służby w Policji przechodzi na emeryturę. Komendant Dariusz Wawrzyniak kierował komisariatem w Czerwonaku
od 2009 roku. Podziękowania za wieloletnią, pełną zaangażowania i odpowiedzialną służbę przekazali Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Maciej Nestoruk i Wójt Gminy Czerwonak Jacek Sommerfeld.

Komendantem Komisariatu Policji w Czerwonaku został asp. szt. Krzysztof Borowiak, który z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu otrzymał akt powołania  i oficjalnie przejął obowiązki szefa czerwonackiej Policji. Komendant Krzysztof Borowiak pełnił do tej pory obowiązki kierownika Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji w Czerwonaku, służbę w Policji rozpoczął w 1997 roku. Nowemu komendantowi życzymy, aby służba na rzecz mieszkańców gminy Czerwonak była źródłem wielu sukcesów i osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy.

dsc_0010_1-crop-388-265

Informacja: czerwonak.pl