Będą konsultacje bezpośrednie z mieszkańcami bloków przy ul. Piłsudskiego

Wójt Gminy Czerwonak Marcin Wojtkowiak wydaje się zrozumiał, że umożliwianie głosowania między innymi osobom z Poznania o tym co ma powstać przy blokach ul. Piłsudskiego w ramach “zagospodarowania placu/boiska za blokami przy ulicy Piłsudskiego w Koziegłowach” nie jest tym czego oczekują mieszkańcy, mieszkający najbliżej tej inwestycji.

Wcześniej przeprowadzone ankiety między innymi na portalu Facebook i za pomocą portalu Konsultacje JST w tej sprawie umożliwiały oddawanie głosów osobom niezamieszkującym nawet naszych Koziegłów.

Teraz Wójt poinformował, że już we wrześniu zapyta bezpośrednio mieszkańców bloków przy ul. Piłsudskiego o to co chcieliby aby w okolicy powstało. Jak poinformował dla Niego “najbardziej liczy się opinia mieszkańców, którzy będą tam blisko mieszkać“.

DZIĘKUJEMY Panie Wójcie, że dał się Pan do tego przekonać.

DZIĘKUJEMY w imieniu mieszkańców tychże bloków.

Poniżej wypowiedź Wójta w tej sprawie.

Wideo z Sesji Rady Gminy dostępne jest tutaj: https://esesja.tv/transmisja/18071/xxxvii-sesja-rady-gminy-26-sierpnia-2021-r.htm

Wyniki z ostatniej ankiety prowadzonej online opisywaliśmy tutaj: https://www.ekozieglowy.pl/mieszkancy-nie-chca-wybiegu-dla-psow-chca-za-to-boisko-wielofunkcyjne/