“Wszystkie grupy dyskusyjne są wójta”

Szanowni Państwo. Zbliżają się wybory. To będzie trudny okres dla Państwa i Wam trochę współczujemy. Będziecie z każdej strony dostawać teraz informacje jaki to wójt Marcin Wojtkowiak jest świetny. Wójtowi brakuje sukcesów dodatkowo planuje zadłużyć w tym roku gminę na rekordowe 120 milionów złotych. To ponad 60% budżetu Gminy. To wszystko powoduje, że jego “notowania” są najgorsze w historii. Wiele osób poznało go jako osobę nie prowadzącej konsultacji, zawsze wszystko wiedzącej najlepiej.

Ostatni wpis wójta o rzekomym sukcesie w walce z otwarciem magazynu Bros w Kicinie, w którym nie przedstawia żadnych szczegółów, a według mieszkańców w ręce trzyma decyzje w sprawie z 2021 rok został udostępniany na wszystkich grupach dyskusyjnych na jakich się dało. Koledzy z eCzerwonak zapytali jedną z osób dlaczego to robi. Oto odpowiedź:

Szanowni czytelnicy, uważajcie na propagandę sukcesu tego człowieka 🙂 . Jeżeli nie ma żadnych negatywnych komentarzy na tych grupach na wójta to możecie domyśleć się dlaczego 🙂

My nie startujemy w wyborach, nie zarabiamy na tym co robimy. Będziemy pisać o hipokryzji jaką tworzą politycy w naszej wsi / gminie.