Wójt wysłuchał prośby mieszkańców w sprawie Koronawirusa

Na stronie https://czerwonak.pl/mieszkaniec/pl/koronawirus1.html Urząd Gminy Czerwonak uruchomił nowy serwis informacyjny, na którym przedstawia już wszystkie informacje dotyczące zagrożenia Koronawirusem. Przed wysłaniem apelu mieszkańców informacje te były w dużej większości przedstawiane przez Wójta tylko na jego profilu Facebook.

Panie Wójcie – dziękujemy w imieniu mieszkańców.

Nowa strona Gminna z informacjami o Koronawirusie

Za namówienie nas do utworzenia publicznej prośby dziękujemy czytelnikom, czyli mieszkańcom. Przypominamy, że portal jest tworzony właśnie z myślą o czytelnikach i mieszkańcach Koziegłów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek problemy z załatwieniem sprawy w Urzędzie, czy też jednostkach publicznych podlegających pod Urząd – prosimy piszcie do nas. Jak widać na przykładzie, czasami wystarczy coś napisać publicznie aby reakcja drugiej strony była natychmiastowa. Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem tego formularza.

Przypomnijmy też. Na początku wójt nie chciał zamknąć szkół. Wrócił z Francji uciekając przed Koronawirusem i spotykał się z mieszkańcami, i pracownikami. Po naciskach mieszkańców przywrócił normalne funkcjonowanie komunikacji. Teraz dopiero po interwencji, postanowił w końcu dotrzeć z informacją o zagrożeniu Koronawirusem do większej ilości mieszkańców. Czy ten człowiek poza lansowaniem się na FB w ogóle rozmawia z mieszkańcami? Zapraszamy do udziału w poniższej ankiecie.

Czy Państwa zdaniem Wójt Gminy Czerwonak, Marcin Wojtkowiak w ogóle rozmawia z mieszkańcami?

Zobacz Wyniki Głosowania

Loading ... Loading ...