Wójt przedstawi plan walki z “zadymiarzem” – 25.02, g.18:00

Według komentarza Pana Wójta pozostawionego pod kolejnym już postem na temat obrzydliwych działań “zadymiarza”, w Urzędzie Gminy 25 lutego o godzinie 18:00 Wójt przedstawi mieszkańcom jakie ma plany na walkę z takimi przypadkami w naszej Gminie.

Przy okazji przypominamy mieszkańcom, że niedługo (przełom kwietnia / marca) odbywać się będą coroczne spotkania z mieszkańcami. W kwietniu roku 2019 to właśnie Wójt obiecał mieszkańcom Koziegłów, że ma plan i będzie lepiej – czyli za chwile minie rok ;).

My już pisaliśmy nie raz Panu zadymiarzu. W ostatnim poście umieściliśmy informację o tym, że Pan Grzegorz Parszuto również planował spotkanie i miał plan, ale co zrobił do tamtego czasu to już przedstawić nie zechciał. Również nikt z osób, których prosiliśmy o wsparcie (również kluby polityczne SLD, PO, itp) nie zainteresowały się problemem. Jesteśmy więc pozostawieni sami sobie.

Chyba również na spotkaniu ma się pojawić mała ilość osób. Póki co o tym, że Gmina planuje przedstawić jakieś plany dowiadujemy się tylko z komentarza Pana Wójta ;).

Straż w Mosinie uczy jak palić w piecu by nie kopcić. Do podobnych akcji usiłują namówić mieszkańcy Inowrocławia. A…

Opublikowany przez Zadymiarz z Koziegłów Piątek, 14 lutego 2020