Walka polityczna przed wyborami w 2018 roku. Oświadczenie portalu.

Aktualizacja treści: g. 12:00

Szanowni mieszkańcy. Do tej pory nie wypowiadaliśmy się na ten temat, ale to co zaczyna się dziać w gminie, co ma również przełożenie na nasz portal musi zostać przez nas skomentowane.

Ponieważ w 2018 roku odbędą się wybory samorządowe i już według naszej opinii widać prowadzone na obecną władzę ataki polityczne, które według nas odbiegają nawet od jakichkolwiek standardów kultury, a już na pewno działają źle na wizerunek naszej miejscowości. Przypominamy, że portal ekoziegłowy nie jest portalem politycznym. Promujemy wszystkie działania, które mają jakiekolwiek znaczenie dla naszych mieszkańców. Nie interesuje nas czy właściciel nowo otwartego sklepu miał jakieś wsparcie polityczne. Jeżeli nie szkodzi mieszkańcom Koziegłów to będziemy taką informację/akcję promować.

Portal utrzymuje się ze środków osób, które nim administrują. Robimy to społecznie/charytatywnie, gdyż tak nas wychowali rodzice. Jeżeli ktoś nie potrafi tego zrozumieć i wszędzie widzi jakiś podstęp to niech po prostu nie czyta naszych wpisów lub utworzy konkurencyjny portal.

Miłego weekendu – Administratorzy ekoziegłowy.