W Koziegłowach Gmina dalej nie kosi trawy

Pomimo zapewnienia w czerwcu przez Zastępcę Wójta Pawła Glaser, że koszenie traw w Gminie odbywać się będzie sukcesywnie, w Koziegłowach dalej trawa nie jest koszona. Odkąd zarządzanie Gminą przejął Marcin Wojtkowiak i stanowiska obłożył swoimi znajomymi w Gminie zaczyna się dziać coraz gorzej. Gmina znajduje jakimś cudem pieniądze na projekty obywatelskie z roku 2020, a nie znajduje pieniędzy na drobne prace ogrodnicze?

Poniżej przedstawiamy pytanie kierowane do zastępcy wójta oraz jego wypowiedź zapewniającą, że koszenie odbywać się będzie sukcesywnie. Informuje również, że niepotrzebnie wsłuchiwał się w głosy grupy lobbującej za nieścinaniem traw.

Poniżej przedstawiamy dowód, że projekt z budżetu obywatelskiego roku 2020 został już uruchomiony. Budżet projektu został zaplanowany na kwotę 25’000 zł.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z cyklu BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 w programie ZDROWA…

Opublikowany przez Baby Clinic Holistyczna Szkoła Narodzin Czwartek, 28 maja 2020
Informacje o wygranych projektach do realizacji w roku 2020, źródło: https://czerwonak.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski/wyniki