Szkoła ma szansę wygrać super nagrodę dla dzieci – potrzebny jest Twój głos

W bardzo prosty sposób nasza Szkoła Podstawowa w Koziegłowach może stać się posiadaczem takich nagród jak:

  • zestawy klocków LEGO MINDSTORMS EV3 o wartości 6000 złotych
  • festiwal technologiczny – seria niezwykłych stanowisk edukacyjnych oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły
  • certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO MINDSTORMS EV3 dla nauczycieli.

Wystarczy, że w głosowaniu internetowym, które zostało dzisiaj uruchomione i potrwa do 6 grudnia ze wszystkich szkół biorących udział w głosowaniu zajmie miejsce w pierwszej 10.

Link do głosowania: https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-w-kozieglowach?

!! Ale uwaga, głosować należy codziennie !! Każdy z Państwa może głosować tylko raz w ciągu doby. W kolejnej dobie możecie Państwo oddać kolejny głos. Aby oddać głos należy podać na stronie projektu numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji naszej  szkoły. Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań Sp. z o.o.  Organizatorzy zapewniają, że nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.

Źródło: http://sprowecki.superszkolna.pl/wiadomosci/350027/pomOZcie-naszej-szkole-zdobyC-nagrody?