Rozwijamy się dla Was – ale nie bez Was

Szanowni czytelnicy portalu eKozieglow. Już od kilku lat tworzymy dla Was portal przedstawiając najważniejsze informacje dotyczące naszej pięknej miejscowości. Zdarza się również, że prosicie nas o pomoc przy rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów (to zadbać, aby pasy zostały wymalowane, to zwrócić uwagę, że ktoś nie powinien tak parkować, to rozwiązać problem z krzywą barierką od balkonu, czy pomóc zrozumieć rozliczenie roczne ogrzewania). Najczęściej jednak prosicie nas o pomoc w uzupełnieniu informacji, których nigdzie nie ma i trzeba zapytać o te informacje u źródła.

Przez ten czas zauważyliśmy, że nasze kontakty i możliwości, a przede wszystkim chęci pozwalają zaoferować Wam o wiele więcej. Marzy nam się własna gazeta i radio. A w przyszłości wywiady prowadzone na żywo ;). A tak na poważnie uważamy, że właśnie razem jako zespół – wspólnie z Wami jesteśmy wstanie więcej zdziałać na rzecz dobrego i spokojnego życia w naszej pięknej miejscowości.

Dlatego bardzo mocno zachęcamy, a nawet prosimy o wzięcie udziału w ankiecie jaką dla Was przygotowaliśmy. Prosimy powiedzcie nam jakiego rodzaju informacje jeszcze chcielibyście otrzymywać w ramach działaniu portalu oraz jakie inne prace możemy wykonać dla Was jako zespół osób lubiących charytatywnie działać dla innych.

Link do ankiety: https://forms.gle/tLmxH8fGnu9kqk4T7

Z góry dziękujemy.
Administratorzy portalu eKozieglowy.pl