Poseł Szymon Szynkowski vel Sęk w Koziegłowach

Dzisiaj o godzinie 14:00 w okolicach “Rynku Koziegłowy” będzie można spotkać kandydata Prawa i Sprawiedliwości do europarlamentu, posła Szymona Szynkowskiego vel Sęk.

Jak można dowiedzieć się z plakatu informacyjnego zamieszczonego na jego oficjalnej stronie facebookowej, na ostatniej prostej kampanii wybrał m.in. Koziegłowy by spotkać się po raz ostatni z mieszkańcami tuż przed niedzielnymi wyborami.

Jak czytam na oficjalnym profilu, w ostatnim dniu Szymon Szynkowski vel Sęk, wiceminister spraw zagranicznych odwiedzi wszystkie 17 gmin powiatu poznańskiego.

#SiłaWielkopolski polega na tym, że potrafimy ciężko pracować i doprowadzać sprawy do końca.

Dlatego w ostatni dzień kampanii chcemy pokazać naszą energię, nasza determinację.

Chcemy przekonywać, że te wybory są ważne, że trzeba iść głosować, że warto głosować na Prawo i Sprawiedliwość.

Zaczniemy o świcie na Moście Teatralnym w Poznaniu, potem wraz ze współpracownikami odwiedzimy 17 gmin Powiatu Poznańskiego, z czego do 12 z nich dotrę osobiście, kończąc kampanię w podpoznańskim Dopiewie na wieczornym spotkaniu otwartym.

#SiłaWielkopolski jest też potrzebna w Europarlamencie. Dlatego walczymy o dwa mandaty dla PiS a ja zachęcam do spotkań w tym ostatnim dniu kampanii i głosowaniu w najbliższą niedzielę na nr 4 na wielkopolskiej liście PiS.


Zdjęcie z dzisiejszej wizyty w Mosinie

Trzeba przyznać, że niewielu jest tak energicznych polityków.