Paczkomat Inpostu przy markecie DINO – głosowanie

Mieszkanka Koziegłów poinformowała nas, że zgłosiła miejsce przy DINO do programu “zgłaszania lokalizacji”, gdzie mógłby zostać umieszczony dodatkowy paczkomat firmy Inpost. Jak twierdzi w rejonie Koziegłów jest dużo mieszkańców i zazwyczaj te obecne paczkomaty są przepełnione. Paczki trzeba przez to odbierać w punktach odbioru, które nie zawsze są czynne w godzinach pozwalających je odebrać lub w paczkomatach oddalonych znacznie od miejsca docelowego.

Wskazany teren spełnia wszystkie kryteria stawiane przez firmę tj. jest dostępny przez 24/7, ma zasięg GSM, itd. Samo miejsce jest również odwiedzane przez wielu mieszkańców.

Aby paczkomat mógł powstać we wskazanym miejscu potrzebne są głosy mieszkańców. Im więcej głosów zostanie oddanych na wskazaną lokalizację tym większe jest prawdopodobieństwo instalacji paczkomatu.

Poniżej zamieszamy bezpośredni link do strony umożliwiającej oddanie głosu. W imieniu mieszkanki zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddania głosu. Każdy głos w tym przypadku jest ważny.

https://bliskociebie.inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce#52.4533889,16.9913645297199

Prosimy o udzielanie głosu na miejsce z większą ilością już oddanych głosów.