Okradali dyskonty w Koziegłowach i Czerwonaku, szuka ich policja.

Policjanci z Czerwonaka poszukują sprawców kradzieży, do których dochodziło w marcu i kwietniu br. na terenie dyskontów spożywczych w Koziegłowach i Czerwonaku. Osoby, które rozpoznają prezentowane wizerunki, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku prowadzą dochodzenie w związku z kradzieżami, do których dochodziło w dyskontach spożywczych na terenie Koziegłów i Czerwonaka od marca do kwietnia br. Osoby podejrzewane o te kradzieże wchodziły do sklepów i w ciągu kilku minut wypełniały wózki sklepowe produktami, głównie drogimi alkoholami, słodyczami i chemią gospodarczą. Następnie wracali do drzwi wejściowych sklepu, gdzie wspólnik z zewnątrz uruchamiał fotokomórkę, dzięki czemu mogli bez przeszkód opuścić teren sklepu.

Kamery monitoringu zarejestrowały potencjalnych sprawców. Policjanci typują 4 osoby: mężczyznę w wieku 25-30 lat ok. 175 cm wzrostu, tęgiej budowy ciała, kobietę w wieku 20-25 lat, 160-165 cm wzrostu, o długich ciemnych włosach, mężczyznę w wieku ok. 20 lat, szczupły, o krótkich ciemnych włosach, kobietę w wieku ok. 20 lat, niska, krępej budowy ciała, ciemne włosy.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby na prezentowanych wizerunkach lub posiadają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z policjantami z Czerwonaka pod numerem telefonu  61 841 49 40 czynnym całą dobę.

Maciej Święcichowski

  • Informacja: http://www.poznan.policja.gov.pl