Nowa Przewodnicząca Zarządu osiedla Leśnego wybrana

W dniu wczorajszym mieszkańcy wybrali i nową Przewodniczącą Zarządu osiedla Leśnego została wybrania Pani Katarzyna Woźniak. Co o Pani Katarzynie wiemy:

Była bardzo zaangażowana w pomoc Tymkowi. Do tego stopnia się poświęcała, że została nominowana przez mieszkańców do plebiscytu “Osobowość Roku 2018”.

Obecnie angażuje pomoc dla dziewczynki z Ukrainy – Solomii . Jest a raczej już była, członkiem w Zarządzie osiedla Leśnego.

Niestety, co oczywiście nie musi być wadą Pani Katarzyna jest członkiem lokalnego Klubu Platformy Obywatelskiej. Członkowie lokalnego klubu PO znani są z udziałów w strajkach “antyrządowych”. Widzieliśmy ich na strajkach KOD’u walczących o “wolne sądy”, “strajkach kobiet”, itp. Miejmy więc nadzieję, że Pani Katarzyna będzie działać na rzecz wszystkich mieszkańców a nie tylko tych co oglądają TVN i wspierają Owsiaka 😉 . Ponieważ klub PO jest obecnie pokłócony z Wójtem. Jak mówią mieszkańcy klub PO miał się obrazić na wójta już za złe potraktowanie przez niego kandydata PO na wójta – Pana Przemysława Maćkowiaka w wyborach samorządowych 2018 roku a następnie za brak informowania klubu o zmianach jakie wójt realizuje w urzędzie. Dotyczyło to np. prowadzonych rozmów z Profamilią, dołączania urzędu do różnych spotkań dotyczących oświaty w Gminie bez informowania komisji oświaty w Czerwonaku, której członkini PO jest przewodniczącą, itp.

Jest więc szansa, że Pani Katarzyna nie będzie ulegać działaniom wójta. Pytanie jednak czy będzie działać na rzecz wszystkich mieszkańców, czy tylko tych o poglądach klubu PO? Tego dowiemy się z czasem 🙂

Post z informacją o wyborze.

Pani Katarzyna na spotkaniu Wigilijnym klubu PO

Profil FB Pani Katarzyny. Kasia Woźniak | Facebook