Mieszkańcy z Koziegłów szyją maseczki dla szpitali – zrzutka na materiały

Wieloletnia mieszkanka Koziegłów, Pani Adrianna Jarus-Grajczak uruchomiła akcję szycia profesjonalnych maseczek ochronnych dla personelu medycznego będącego w potrzebie. Obecnie wspólnie z innymi osobami szyją maseczki, następnie dają do sterylizacji i przekazują potrzebującym je placówkom.

Zespół przekazał już 2’000 maseczek ochronnych do Szpitala Wojewódzkiego, do Szpitala na Lutyckiej oraz do przychodni w Rogoźnie. Kolejne tysiące maseczek są w przygotowaniach.

Wszystkie prace realizowane są całkowicie za darmo. W związku z tym uruchomiona została zbiórka, która ma pokryć koszty zakupu materiałów potrzebnych do przygotowania maseczek. Zachęcamy wszystkich czytelników do udziału w zbiórce. Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/6jrcnt

Link do portalu ze zbiórką

Poniżej zamieszczamy wpis Pani Adrianny z jej profilu na FB. Gdyby ktoś chciał wiedzieć, to Pani Adriana w Koziegłowach mieszka od urodzenia 🙂 . Takie osoby powodują, że jako wieloletni mieszkańcy Koziegłów czujemy się dumni – Administratorzy.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni przekazaliśmy po sterylizacji do Szpitala Wojewodzkiego, na Szpitalną i do przychodni w…

Opublikowany przez Adriannę Jarus-Grajczak Środa, 1 kwietnia 2020