Mieszkańcy wybiorą Andrzeja Dudę czy Rafała Trzaskowskiego?

12 lipca mieszkańcy dokonają wyboru czy obecny Prezydent Kraju – Pan Andrzej Duda, czy obecny Prezydent Warszawy – Pan Rafał Trzaskowski zostanie Prezydentem Kraju. Wbrew pozorom, to który z Panów zostanie wybrany może mieć znaczenie również dla mieszkańców Koziegłów.

Chcąc pomóc naszym mieszkańcom w podjęciu decyzji postanowiliśmy dwóch przedstawicieli lokalnych klubów politycznych (Prawo i Sprawiedliwość oraz Platformy Obywatelskiej) zapytać o to jaki ich zdaniem na mieszkańców Koziegłów będzie miał wpływ wybór kandydata z ich klubu na Prezydenta oraz w jaki sposób mieszkańcy mogą to odczuć?

Pytanie o Andrzeja Dudę wysłaliśmy do Radnego Gminy, byłego Wójta Gminy Czerwonak, Przewodniczący lokalnego Klubu Radnych PiS i Niezależnych – Pana Jacka Sommerfelda

Pytanie o Rafała Trzaskowskiego wysłaliśmy do Radnego Gminy i Przewodniczącego Klubu Platformy Obywatelskiej w Czerwonaku – Pana Łukasza Zarzyckiego

W pytaniach poprosiliśmy o udzielenie odpowiedzi do wtorku, tak aby mogli Państwo w środę się z nimi zapoznać. Poniżej zamieszczamy dowody wysłania zapytań. Ze z niecierpliwością oczekujemy odpowiedzi.

pytanie przesłane do Pana Jacka Sommerfelda
Pytanie przesłane do Pana Łukasza Zarzyckiego