Maraton Spring Cycling za nami!

W miniony weekend, 18 i 19 marca, na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Rekreacji odbył się pierwszy w Wielkopolsce maraton Spring Cycling. Specjalnie na to wydarzenie Organizatorzy maratonu (Łukasz Namysł z Nikoś Bike i Monika Łochowicz z Body Smile) na sali widowiskowej ustawili niemal 120 rowerów do Indoor Cyclingu.

Na pierwszy dzień zmagań zaplanowano 5 sesji treningowych po 50 minut. Prowadzili je doświadczeni trenerzy Indoor Cyclingu, którzy przyjechali do Koziegłów z całej Polski. Sesje prowadzili: Monika Łochowicz, Joanna Jamroziak, Katarzyna Citko, Katarzyna Olejnik, Kuba Drobik, Marek Mroczek, Michał Piotrowski i Marcin Olejnik. Co się działo tego dnia na sali można sobie wyobrazić oglądając poniższy film jednego z trenerów.

Drugiego dnia Organizatorzy zorganizowali pokazowe treningi specjalnie dla mieszkańców Gminy Czerwonak. Wejście na wydarzenie było bezpłatne, zatem nie ma się co dziwić, że od już od pierwszej godziny na sali pojawiło się niemal 80 osób. Część uczestników pozostała na całe 3 godziny. Oficjalne otwarcie tego dnia zainaugurował Wójt Gminy, Jacek Sommerfeld, który objął patronat nad tym wydarzeniem.

Spring Cycling
Monika Łochowicz, Jacek Sommerfeld, Łukasz Namysł

Przez cały weekend relację można było oglądać na naszym instagramowym koncie w formie Insta Stories.

Oficjalny film z pierwszego dnia maratonu

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć w maratonu.