Klub Sportowy KAROLINKA został rozwiązany

Klub sportowy Karolinka z dniem 31.12.2019 zakończył swoje funkcjonowanie. Poniżej pełna informacja przedstawiona na stronach spółdzielni mieszkaniowej.


Informujemy, że 15.11.2019 r. Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego KAROLINKA KOZIEGŁOWY podjęło uchwałę o jego rozwiązaniu. Na powyższą decyzję wpłynęła pogłębiająca się absencja dzieci podczas treningów oraz znaczne ograniczenia możliwości dofinansowania umożliwiającego dalsze funkcjonowanie Klubu.

W związku z powyższym Klub funkcjonował do końca okresu objętego dofinansowaniem z Gminy i MSiT, tj do dnia 31.12.2019 r.

Zarząd Klubu Sportowego Karolinka pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, instytucjom, z którymi miał zaszczyt współpracować, Klubom sportowym oraz rodzicom i naszym obecnym i byłym podopiecznym.

W okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy spotkanie z zawodnikami i kadrą trenerską oraz współpracujących rodziców, podczas którego poinformowaliśmy o likwidacji klubu oraz podziękowaliśmy za dotychczasową współpracę (w załączeniu fotorelacja).

Wszelkie uwagi i roszczenia należy zgłaszać do likwidatora K.S. KAROLINKA Maik Małgorzata (telefonicznie 61 8 111 584, lub pisemnie  Os. Leśne 18A, 61 – 028 Koziegłowy).

Źródło informacji: https://www.ekozieglowy.pl/klub-sportowy-karolinka-rozwiazany/