Kierowca tira utrudnia życie mieszkańcom

Od pewnego czasu na terenie przy bloku nr 17 na osiedlu Leśnym kierowcy Tirów i autobusów zrobili sobie darmowy parking. Autobusy zaczęły parkować tam po tym, jak zakazano im parkowania na miejscach parkingowych przy pływalni.

Mieszkańcom bloku 17 bardzo przeszkadza ta sytuacja. Samochody są tak ciężkie, że ich parkowanie odczuwalne jest w całym bloku. Interwencje mieszkańców, Spółdzielni Mieszkaniowej a nawet nasze (wysyłaliśmy emaile do Gminy z prośbą o interwencje już w styczniu) spowodowały, że właściciel wcześniej parkujących tam autobusów przeniósł je w inne miejsce. Niektóre autobusy parkowane są teraz również za parkingiem TBS.

Niestety jest jeden kierowca TIR’a, który nie szanuje woli mieszkańców i parkuje dalej swój samochód na tym terenie, często bardzo blisko bloku.

Czy mają Państwo jakiś pomysł w jaki sposób zakazać tak ciężkim samochodom parkowania na tym terenie. Wszelkie sugestie prosimy zgłaszać do nas za pomocą anonimowego formularza kontaktowego: https://www.ekozieglowy.pl/kontakt/