Grzegorz Parszuto i eKozieglowy.pl

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2020

1 września 2017r. zespół prowadzący portal podjął wspólnie decyzję o zaprzestaniu dalszego rozwijania portalu eKozieglowy. Ilość przykrości w tamtym czasie jaka nas spotkała ze strony Pana Grzegorza Parszuto i obecnego Wójta była tak duża, że zapadła decyzja o zaprzestaniu jego prowadzenia.

Ile też można było dostawać głuchych telefonów, tłumaczyć znajomym, że kolejny raz ktoś się pod ciebie podszywa dziwnym kontem na FB.

Informacja została opublikowana w poniżej zaprezentowanym poście.

Jako jedyny niezależny i szybko rozwijający się portal informacyjny działający w Gminie stanowiliśmy duże zagrożenie dla obecnego wójta w zbliżających się wyborach samorządowych.

Działanie portalu wznowione zostało po wyborach z myślą, że najgorsze już za nami. Od samego początku, a więc nigdy 🙂 , nie została pobrana od żadnego z mieszkańców jakakolwiek opłata za umieszczenie na portalu informacji, czy też nawet reklamy. Robimy to przecież dla mieszkańców.

Z Panem Grzegorzem dobrze się ostatnio współpracowało. Trzeba jednak pamiętać, że wiele rzeczy robi on dla rozgłosu. Uwielbia jak jego prace opisywane są w mediach społecznościowych, a wpisy są lajkowane.

Po opublikowanym materiale w dniu 22.10.2020r. dostaliśmy wiele zapytań od Państwa o to czy Pan Grzegorz na sesji Rady Gminy był pod wpływem alkoholu. Jak widać, nie tylko my zauważyliśmy dziwne zachowanie Radnego.

Tworząc na FB post ze zdjęciami pokazującymi jak wyglądał “Spacer Kobiet” organizowany w Koziegłowach w dniu 28.10.2020r. zdziwił nas niekulturalny komentarz Pana Grzegorza. W ramach zadanych pytań do komentarza, Pan Grzegorz zaczął grozić sprawami sądowymi, itp. Ton komentarza od razu pokazał, że to może nie być naturalne zachowanie Radnego (kto wstawia np. wiele kropek między zdaniami?) 😉 . Ze względu na szacunek do Pana Grzegorza wszystkie komentarze zostały usunięte. Główny komentarz napisany jednak sensownie, ale jednocześnie mocno nas obrażający pozostał. Obecnie oczekujemy przeprosin od Pana Grzegorza.

Ponieważ jednak otrzymujemy od Państwa informacje, że Pan Grzegorz na swoim profilu FB informuje, że nie przeprosi nas ze względu na właśnie publicznie zadane mu pytania to informujemy:

  1. Pytania zadane Radnemu były zadawane nam przez naszych czytelników
  2. Jak już Radny postanowił udostępnić nasze pytania i się do nich tylko odnieść, to warto go zapytać dlaczego nie udostępnia swoich odpowiedzi 😉 (my tego nie zrobimy)
  3. W 2017 roku przejęliśmy się atakami. Nie chcieliśmy mieć nieprzyjemności i zaprzestaliśmy prowadzenia portalu. Tym razem jednak tak nie będzie. Wyśmiewają, atakują – niektórzy zamiast współpracować tylko to potrafią
  4. Najzwyczajniej nam przykro, ale wydaje się, że ten Pan nigdy nie przeprasza

Przy okazji, Szanowni Państwo. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa przesyłane do nas różnymi kanałami.Ten portal jest dla Was i nie przestaniemy informować Was o tym, czego nie usłyszycie nigdzie indziej. Mamy własne, często inne niż osoby z Lepszej Gminy zdanie. Mamy też prawo pytać. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek problemy, z czymkolwiek – piszcie do nas. Na pewno pomożemy.

Spacery przeminą, emocje opadną. Działamy dalej bo wiemy, że warto być dla WAS !!

Główny Administrator Portalu eKozieglowy.pl