Majówka na Akwen Marinie

Data/Czas
Date(s) - 01/05/2016 - 02/05/2016
Całodniowe

Lokalizacja
Akwen Marina

Kategorie Nie Kategorie


Majówka na Akwen Marinie

Nie trzeba daleko wyjeżdżać za miasto, by poczuć prawdziwy majowy chill-out!

Zapraszamy do Czerwonaka, na nadwarciańską przystań Akwen Marina na dwudniową zabawę w grillowanie z muzyką, obrazem i rwącą rzeką w tle.

Na łonie przyrody, zarazem w obrębie nowoczesnej i przyjaznej infrastruktury nowego, czerwonackiego ośrodka odbędzie się wielkie grillowanie, a wraz z nim szereg wydarzeń kulturalnych. Oba majówkowe dni upłyną pod znakiem gier i zabaw w rodzinnej atmosferze, natomiast zwieńczy je wieczorne granie beatów.

Zarówno w niedzielę, jak i w poniedziałek na scenie Akwen Marina dziać się będą nietuzinkowe koncerty, live-akty i dj-sety za sprawą przedstawicieli niezależnej sceny muzyki elektronicznej, wzbogacone wizualizacjami korespondującymi z nadrzecznym klimatem wydarzenia.

Udział w atrakcjach kulturalnych podczas obu dni imprezy jest całkowicie bezpłatny!

Pierwszego dnia, w niedzielę 01.05. zagrają:
SZATT – mistrz Polski w kategorii live-act, w tym roku, wraz z projektem Kroki wystąpi na Open’erze, jego ostatni solowy album, wydany nakładem Asfalt Records, przyjęty entuzjastycznie przez krytyków i słłuchaczy, na stałę wpisał się w klasykę polskiej muzyki beatowej.
MOQHA – duet lajwaktowców z Dolnego Śląska, łączący tradycję z nowoczesnością, instrumenty akustyczne z elektroniką, dźwięki organiczne z syntetycznymi. Ich muzyka nacechowana dużą dawką emocji, to kolaż różnych gatunków muzycznych. 31 stycznia 2016 roku wydali swoją debiutancką EP-kę „Fractalz”
IGORONCO – poznański raper i publicysta, w 2013 r wypuścił unikalny i oryginalny album “Międzyczas”, uznanej przez niektóre media nawet za jedno z cciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce, aktualnie szykuje się do wydania kolejnej długogrającej płyty
ORSKI – dj, producent i realizator, jego spektrum muzyczne obejmuje wszystkie przejawy hip-hopu, a także każdy wyrosły z niego gatunek elektroniki.

Drugiego wieczoru, w poniedziałek 02.05. zagrają:
KANAD – członek słynnego, nieistniejącego już soundsystemu Hrabioza, gra house i disco – tylko z winyli
LOCO MOTIVE – założyciel wytwórni Play !t Loud, swoimi setami raczył publiczność najpopularniejszych klubów Berlina i Londynu
MIAMI UFO TOUR – muzyczny pasjonat, czerpiący z muzyki pełnymi garściami – od hip-hopu, do techno, tym razem, podobnie jak reszta zagra house.

majowka_plakat_jpg_maly