Duże zainteresowanie Targiem Wielkanocnym

Prawie 30 wystawców zaprezentowało swój asortyment podczas IV Wiejskiego Targu Wielkanocnego w Koziegłowach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również pierwsza odsłona Baby Targu oraz stoisko akcji Podaj Łapę, na którym zbierano najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt ze schroniska dla zwierząt w Skałowie.

Coroczny Targ Wielkanocny w Koziegłowach jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy. Ci, którzy zdecydowali się przybyć pod budynek CKiR z pewnością nie żałowali. Duży wybór towarów, przystępne ceny to zawsze skuteczna recepta na sukces. Sporym zainteresowaniem cieszył się także organizowany po raz pierwszy Baby Targ, gdzie także w korzystnych cenach można było pozyskać najbardziej potrzebny asortyment dla rodziców, zabawki i ubranka dla dzieci.

Przy okazji IV edycji Targu Wielkanocnego można było również wesprzeć zwierzęta ze schroniska w Skałowie. Mieszkańcy Gminy Czerwonak po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny los zwierząt, które nie mają właściciela. Udało się zebrać sporo karmy oraz zabawki dla zwierząt i inne niezwykle potrzebne rzeczy. Do akcji Podaj Łapę włączył się Wójt Gminy Czerwonak Jacek Sommerfeld, który w imieniu mieszkańców przekazał na schronisko karton wypełniony karmą, zabawkami i zestawem do karmienia szczeniąt.

Tekst i zdjęcia: BOK, Urząd Gminy Czerwonak