Darmowe pierwsze zajęcia w GO4Robot

Zostaliśmy poproszeni przez Panią Dominikę z działu marketingowego firmy GO4Robot o poinformowanie naszych czytelników o tegorocznej ofercie firmy. GO4Robot organizuje w naszym Centrum Kultury od października do czerwca 2021 cykliczne zajęcia dla najmłodszych. Jak zapewnia Pani Dominika pierwsze zajęcia są darmowe i do niczego niezobowiązujące. Takie informacje chętnie przekażemy naszym mieszkańcom 🙂 . Poniżej zamieszczamy treść przesłaną przez Panią Dominikę.

Zajęcia z programowania i robotyki GO4Robot

Już od II tygodnia października w CKiR Koziegłowy startują cykliczne zajęcia z programowania i robotyki GO4Robot, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Gdzie?  CKiR Koziegłowy   Kiedy?   Poniedziałki 15:30-19:00

Zajęcia GO4Robot prowadzone są w Poznaniu i okolicy od ponad 6 lat, a w zeszłym roku do Akademii uczęszczało ponad 1500 dzieci. Zapisz swoją pociechę na zajęcia i zapewnij mu dobry start w przyszłość!
Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie internetowej  https://go4robot.pl/rekrutacja20poznan

Dlaczego warto?

  • Zajęcia odbywają się w Twojej okolicy.
  • Opracowaliśmy autorski plan edukacyjnych zajęć – stworzyliśmy własny, edukacyjny plan zajęć, który obejmuje nawet do 7 lat nauki.
  • Kameralne grupy – stawiamy na kameralność zajęć, dlatego w grupie jest max. 14 dzieci, a w dwóch najmłodszych grupach max. 8 dzieci oraz 2 trenerów.
  • Zajęcia skierowane są do dzieci od 3 do 14 roku życia – lekcje dostosowane są do wieku i umiejętności dziecka.
  • Możesz zrezygnować z zajęć w dowolnym momencie.

Wszystkie zajęcia prowadzone są z zachowaniem najwyższych środków ostrożności:
1. Trenerzy prowadzą zajęcia w przyłbicach. 2. Dezynfekcja rąk dzieci przed i po zajęciach. 3. Dezynfekcja sprzętu po zajęciach.  4. Dezynfekcja sprzętu za pomocą ozonatora każdego dnia. 5. Mierzenie temperatury trenerom każdego dnia.

Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie internetowej  https://go4robot.pl/rekrutacja20poznan

Zachęcamy do zapisów! Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Dominika Szymańska