Czy Wójt chce się wypromować na Koronawirusie?

Docierają do nas sygnały od mieszkańców, że po tym jak Wójt podejmując niesłuszną ich zdaniem decyzję o pozostawieniu Szkół i obiektów sportowych otwartych, kiedy to Poznań zdecydował się je zamknąć oraz po tym jak wrócił z Francji i zamiast się odizolować od mieszkańców spotykał się z nimi, chce teraz na siłę poprawić swój wizerunek.

Jak twierdzą, Wójt Gminy Czerwonak Marcin Wojtkowiak specjalnie powołał grupę “Gmina Czerwonak Pomaga Szpitalom”, udostępniając im przy tym do wykorzystania logo Urzędu Gminy, na potrzeby promocji swojej osoby. Jak twierdzą świadczy ku temu fakt ukrywania informacji o osobach prowadzących tą grupę / akcję. Wójt ma problem aby wskazać konkretne osoby.

Dodatkowo, po wpisach niektórych osób zaangażowanych w zbiórkę można się zastanawiać czy to o pomoc w tej całej akcji chodzi. Poniżej np. mieszkańcy powołują się na wpis, który wygląda jak proszenie się Szpitala przy ul. Polnej o publiczne poinformowanie, że “Gmina Czerwonak” też organizuje zbiorki i też chce aby wszyscy inni o tym wiedzieli. Oto wpis na FB oraz komentarz jaki pojawił się pod postem Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego przy ul. Polnej.

Dziękujemy kolejnym Darczyńcom! ❤😍Całą paletę wody przekazała nam firma Muszynianka! 💪❤

Opublikowany przez Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny – Polna Poniedziałek, 23 marca 2020
Zdjęcie z komentarzem nadesłane przez mieszkańca.

Jak będzie – czas pokaże. Pamiętając jednak, że … Wójt Gminy Czerwonak Marcin Wojtkowiak zakupił domeny swojego konkurenta politycznego aby utrudnić mu znacząco promocję swojej osoby w wyborach, że członkowie jego stowarzyszenia kopiowali komentarze mieszkańców umieszczane w rożnych miejscach na portalu społecznościowym FB po to aby ich później publicznie ośmieszać … wszystkiego po nim można się spodziewać.

Dziękujemy za podsłanie do nas tych informacji. Będziemy śledzić media i jak tylko zobaczymy gdzieś wywiad Wójta na ten temat poinformujemy o tym Państwa.