Czy szkołą podstawową kieruje Wójt Gminy i Platforma Obywatelska?

W dniu wczorajszym napisał do nas Pan Wojciech* z Koziegłów. Pan Wojciech z zaniepokojeniem przygląda się temu co się dzieje w szkole podstawowej. Szkoła w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego zorganizowała spotkanie z uczniami rocznika 2005 na temat nieobowiązkowych szczepień HPV. Szczepień przeciwko wirusowi, którym najczęściej zarażają się osoby z grupy LGBT

Pan Wojciech pisze również, że szkoła wystosowała zaproszenie do dzieci szkolnych do odwiedzenia wspólnoty muzułmańskiej znajdującej się na poznańskim Łazarzu w ramach Nocy Świątyń. W ramach spotkania dzieci mają między innymi poznać modlitwę odmawianą przez muzułmanów każdego dnia, poznać podstawy wiary muzułmańskiej.

Według Pana Wojciecha szkoła w ten sposób zaczęła wdrażać poglądy należące do klubu politycznego do którego należy kilku nauczycieli uczących w szkole. Co więcej informuje również, że komunikator wewnętrzny szkoły jest chyba wykorzystywany prywatnie przez Wójta Gminy Czerwonak. Na wszystkie kluby sportowe w Gminie, szkoła za pomocą librusa tylko reklamuje i zaprasza dzieci do rozpoczęcia przygody z klubem piłkarskim “Błękitni” Owińska. Czytelnik pyta, czy w Koziegłowach nie ma innych klubów, które zasługują na reklamę?

Zapytamy o to szkołę. Odpowiedzią podzielimy się z czytelnikami.

Na prośbę czytelnika będziemy przyglądać się działaniom szkoły. Dziękujemy za przekazanie tej informacji. Jeżeli mają Państwo inne prośby lub uwagi prosimy się nimi dzielić z nami.

Dziś uczniowie urodzeni w 2005 roku mogli posłuchać na temat szczepień przeciwko wirusowi HPV. Wirus brodawczaka jest…

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Koziegłowach Poniedziałek, 16 września 2019
Post FB Szkoły Podstawowej
Zaproszenie do odwiedzenia wspólnoty muzułmańskiej przesłane przez Librusa
Reklama klubu piłkarskiego “Błękitni” przesłana przez Librusa

*Imię czytelnika zmieniono na jego prośbę.