Koronawirus – informacje dla mieszkańców

Aktualizacja: 03.4.2020, godzina 11:05

Wójt jednak zdecydował się wziąć nasz apel pod uwagę. Dzięki Państwa prośbie, uruchomiona została nowa strona na której znajdują się już teraz wszystkie niezbędne dla mieszkańców informacje. Bedą one również przesyłane w miesięczniku I Wiesz Więcej.

Zapraszamy wszystkich na nową stronę Internetową Urzędu Gminy Czerwonak. https://czerwonak.pl/mieszkaniec/pl/koronawirus1.html


Aktualizacja: 02.04.2020, godzina 21:20

Jedna osoba w Gminie Czerwonak ma potwierdzone zarażenie Koronawirusem. Przebywa w szpitalu. Wcześniej była objęta Kwarantanną. Obecnie na obowiązkowej kwarantannie domowej przebywają 43 osoby.


Aktualizacja: 02.04.2020, godzina 20:45

Z przykrością musimy poinformować, że apel przesłany na prośbę naszych czytelników do Wójta Gminy Czerwonak – Pana Marcina Wojtkowiaka, najwyraźniej nie będzie wzięty pod uwagę. W apelu prosiliśmy, aby przedstawiając informacje o zagrożeniu Wójt pamiętał o mieszkańcach, którzy nie posiadają dostępu do portalu Facebook.

W imieniu Wójta odpowiedź przekazał Radny Grzegorz Parszuto.

Nasz post na FB
Odpowiedź Radnego Grzegorza Parszuto

Nie prosząc się więcej postanowiliśmy przekazywać Państwu te informacje na łamach naszej strony. Obecnie szukamy również osób kontaktowych, które będą mogły dostarczać nam informacje z pierwszej ręki.

Jeżeli starczy nam zapału, finansów i nie naruszymy tym sposobem żadnych regulacji prawnych to w najbliższym czasie zaoferujemy Państwu usługę przekazywania wiadomości za pomocą poczty elektronicznej (email) i SMS’em.

Czekają nas wszystkich trudne czasy. Lansowanie się na Facebooku zostawiamy Wójtowi Marcinowi Wojtkowiakowi 🙂


Źródła: (zostanie uzupełnione)