Wieczorne gry planszowe w każdy 3-ci wtorek miesiąca

Gry planszowe przeżywają drugą młodość. W dobie wszechobecnej elektroniki, komputerów i Internetu, pojawia się coraz więcej pasjonatów tradycyjnych planszówek. Poza tym pojawia się coraz więcej innego rodzaju gier strategicznych, logicznych, edukacyjnych, fabularnych i wielu innych. Świetna zabawa, integracja, edukacja, a zarazem relaks – o to chodzi. Zwłaszcza, że jesień za oknem zaczyna dawać się we znaki. Ponadto wiemy, że w naszej gminie jest wielu mieszkańców, którzy gry uważają za najlepszą formę spędzania wolnego czasu. Dlatego zapraszamy na wieczory gier do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Spotkania będą się odbywać w każdy trzeci wtorek miesiąca w godzinach od 18:00 do 22:00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 października.

Zapraszamy zarówno wytrawnych graczy, jak i osoby, które swoją przygodę chcą dopiero zacząć. Jesteśmy otwarci na propozycje i upodobania uczestników, dlatego spotkania te będą miały charakter bardzo otwarty – udostępniamy miejsce, a Wy przynieście swoje ulubione gry. Przyjdźcie rodzinnie lub zgraną paczką. Ale przyjdźcie także sami, bo na miejscu na pewno znajdzie się ktoś, do kogo będzie można dołączyć. Poza tym zawsze będą tam pasjonaci reprezentujący organizatorów spotkania – Agnieszka Dudziak lub Wojtek Skrzekut. Przynieście ze sobą ulubione gry, ale także te, w które będą mogli zagrać inni.

wieczor-gier-568x340

Serdecznie zapraszają: Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach, Zarząd Osiedla 40-lecia PRL w Czerwonaku oraz Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku.