Puchar Dzikich Drużyn – czekamy na zgłoszenia do 20 sierpnia

22 sierpnia na boisku TBS przy ROD Karolin w Koziegłowach odbędzie się Puchar Dzikich Drużyn. Start o godzinie 12:00. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych mających ukończone 12 lat. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia.

Jeśli lubisz grać w piłkę nożną i masz ukończone 12 lat lub skończysz w tym roku, to zbieraj paczkę kolegów bądź koleżanek i zgłaszaj się do turnieju o Puchar Dzikich Drużyn. Każdy zespół musi liczyć przynajmniej 6 osób (bramkarz + 5 zawodników z pola). Maksymalna liczba zawodników w danej drużynie to 12 (jednorazowo na placu gry może przebywać 6).

Terminarz rozgrywek o Puchar Dzikich Drużyn będzie uzależniony od liczby zgłoszonych zespołów. Termin zgłoszeń mija 20 sierpnia. Rozkład spotkań ogłosimy w poniedziałek (21 sierpnia) na oficjalnej stronie internetowej gminy oraz na naszym profilu na FB. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: jakub.szymczak@czerwonak.pl. W zgłoszeniu musi się znaleźć nazwa zespołu oraz nazwiska poszczególnych zawodników wraz z datami urodzenia.

Na zwycięzców czekał będzie efektowny puchar, a każdy z zawodników otrzyma skromny upominek. Nie nagrody są jednak najważniejsze, a sława na podwórku. Dlatego nie zwlekajcie. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Tekst: UG Czerwonak