Plan budowy mieszkań komunalnych przy ogródkach działkowych

3 budynki, około 60 mieszkań i ok. 95 miejsc parkingowych. To plan budowy Wójta Marcina Wojtkowiaka mieszkań komunalnych dla mieszkańców Gminy Czerwonak. Budynki mają powstać między budynkami TBS a ogrodem działkowym. Wójt tłumaczy potrzebę zbudowania w tym miejscu mieszkań między innymi koniecznością przesiedlenia osób zamieszkujących blok przy ul. Gdyńskiej 124 i 126. Jak sugeruje, lepiej jest wybudować nowe aniżeli remontować obecne.

Jak informuje również w swojej wypowiedzi, poza jedną osobą tam mieszkającą, która dba o otoczenie, reszta mieszkańców nie przykłada się do tego aby to wyglądało dobrze.

Miejmy więc nadzieję, że osoby mające mieszkać w Koziegłowach będą dbały o swoje mieszkania i okolicę. Póki co właściciele ogródków działkowych nie są zadowoleni z pomysłu Wójta. Jak przekazał Radny Parszuto na wczorajszej sesji Rady Gminy 90% właścicieli to mieszkańcy Koziegłów i Gminy. Podejście wójta jest dla nich niedobre. Zasugerował aby o nich pamiętać bo to też są wyborcy.

Materiał wideo dostępny jest od godziny 4:56:00 tutaj: XXXVIII Sesja Rady Gminy – 23 września 2021 r. – cz.2 na kanale Rada Gminy Czerwonak – eSesja.tv