Specjalne rabaty na serwis VW i Skody dla mieszkańców Koziegłów

Firma Volkswagen Berdychowski wszystkim mieszkańcom Koziegłów, którzy zdecydują się skorzystać z usług ich serwisu oferuje rabat w wysokości 10% na usługę, darmowe dywaniki oraz podkładki pod tablice rejestracyjne.

Warunkiem otrzymania rabatu oraz gratisów jest umówienie się na wizytę serwisową samochodu w terminie do końca grudnia oraz podanie przy rejestracji kodu rabatowego “eKozieglowy”. Rabaty dotyczą serwisu samochodów marki Volkswagen oraz serwisu pogwarancyjnego Skoda.

Oferta dla mieszkańców skierowana jest w ramach naszej akcji “z myślą o mieszkańcach” . Została zaproponowana przez firmę Berdychowski w zamian za umieszczenie reklamy firmy na łamach naszej strony.

A firma Berdychowski to nie tylko serwis. To również sprzedaż samochodów używanych oraz nowych. Na wszystkie aktualnie dostępne w salonie samochody mieszkańcy również mogą otrzymać rabaty. Pierwszych 5’ciu klientów, którzy zakupią samochód do końca grudnia mogą liczyć na specjalny rabat VIP. W pozostałych przypadkach firma stosuje podejście indywidualne dlatego warto kontaktować się w tych sprawach bezpośrednio z działem sprzedaży:

Rafał Zamiara
Tel: 61 8 273 115
Tel: Mobile : 609 696 560
E-mail: zamiara@berdychowski.com.p
Monika Kowalewska-Gross
Tel: 61 8 273 113
Tel: Mobile : 502 606 069
E-mail: kowalewska@berdychowski.com.pl