Plan Kolędy w Koziegłowach

07.01.2020 (wtorek) 15:30

KSIĄDZ I: os. Leśne 16, 103-152

KSIĄDZ II: os. Leśne 15 A, 1-40


08.01.2020 (środa)

KSIĄDZ I po Mszy Świętej (ok. 18:45): os. Leśne 15 A, 41-80

KSIĄDZ II od godziny 15:30: os. Leśne 15 B, 1-20


09.01.2020 (czwartek)

KSIĄDZ I od godziny 16:00: os. Leśne 15 B, 21-78

KSIĄDZ II od godziny 15:30: os. Leśne 15 B, 79-118


10.01.2020 (piątek)

KSIĄDZ I od godziny 17:00: os. Leśne 14 B, 1-45

KSIĄDZ II od godziny 15:30: os. Leśne 14 A, 46-60; 14 C 61-89


11.01.2020 (sobota) 12:00

KSIĄDZ I: os. Leśne 14 C, 90-117; 14 D, 118-157

KSIĄDZ II: os. Leśne 14 D, 158-171; 14 E 172-212


12.01.2020 (niedziela) 14:30

KSIĄDZ I: os. Leśne 14 E, 213 – 240

KSIĄDZ II: os. Leśne 14 E, 241 – 269


13.01.2020 (poniedziałek)

KSIĄDZ I od godziny 15:30: os. Leśne 14 E, 270 – 299

KSIĄDZ II od godziny 17:00: os. Leśne 14 A, 300-337


14.01.2020 (wtorek) 15:30

KSIĄDZ I: os. Leśne 13 A, 1 – 13 E, 64

KSIĄDZ II: os. Leśne 13 F, 65 – 13 K, 148


15.01.2020 (środa)

KSIĄDZ I od godziny 15:30: os. Leśne 12 C, 1 – 60

KSIĄDZ II od godziny 18:00: os. Leśne 12 A, 1-40


16.01.2020 (czwartek)

KSIĄDZ I od godziny 15:30: os. Leśne 12 A, 41 – 70

KSIĄDZ II od godziny 16:00: os. Leśne 12 B, 1 – 30


17.01.2020 (piątek)

KSIĄDZ I od godziny 17:00: os. Leśne 12 B, 31 – 70

KSIĄDZ II od godziny 15:30: os. Leśne 12 B, 71 – 120


18.01.2020 (sobota) 12:00

KSIĄDZ I: os. Leśne 11, 1 -32

KSIĄDZ II: os. Leśne 10, 1 – 80


19.01.2020 (niedziela) 14:30

KSIĄDZ I: os. Leśne 9, 1 – 55

KSIĄDZ II: os. Leśne 9, 56 – 95


20.01.2020 (poniedziałek)

KSIĄDZ I od godziny 15:30: os. Leśne 7 D, 1 – 32 i 7 E, 1 – 16

KSIĄDZ II od godziny 17:00: os. Leśne 7 C, 186 – 229

8.01.2020 – od  g.16.00 Os.Leśne 24,a,b,c,d

9.01.2020 –  od  g.16.00 Os.Leśne 24e,25a,b,c

10.01.2020 – od  g.25,d,e

11.01.2020 –  od  g.10.00 Os.Leśne 26

12.01.2020 –  od  g.15.00 Os.Leśne 27

13.01.2020 –  od  g.16.00 Os.Leśne 28

14.01.2020 –  od  g.16.00 Os.Leśne 29

15.01.2020 –  od  g.16.00 ul.Krótka i Łąkowa

16.01.2020 –  od g.16.00 – ul. Kanałowa i Polna

17.01.2020 –  od g.16.00 – ul.Poznańska, od Krzyża –  do końca i Podgórna

18.01.2020 – od g.10.00 – ul. Leśna lewa strona od Poznańskiej do ul. Taczaka

19.01.2020 – od g.15.00 ul.Poznańska lewa strona do końca i ul. Gdyńska

20.01.2020 – ul.Leśna – prawa strona od ul.Poznańskiej do Taczaka

21.01.2020 – od  g.16.00 – ul.Leśna od Taczaka do końca

22.01.2020 – od g.16.00 ul.Rolna

23.01.2020 – od g.16.00 ul.Roślinna

24.01.2020 – od g.16.00 ul.Taczaka

25.01.2020 –  od g.10.00 ul.Kwiatowa