O Portalu eKozieglowy.pl

Witamy na pierwszym portalu informacyjnym dla mieszkańców Koziegłów! Naszym celem jest przedstawianie Państwu informacji o tym co się dzieje w naszej małej miejscowości. Portal nie jest zarejestrowany jako czasopismo, gdyż praktycznie całość materiału dostępnego na stronach jest pobierana z innych źródeł informacyjnych i jedynie przekazywana dalej. Chcemy służyć wszystkim mieszkańcom i otwarci jesteśmy na publikowanie informacji o wszystkich wydarzeniach odbywających się w naszej wsi. W przypadku gdyby ktokolwiek z Państwa czuł się jednak poszkodowany z tego powodu prosimy o kontakt z nami w celu usunięcia lub sprostowania wpisu.

Chcąc dostosować portal do Państwa oczekiwań, zapraszamy do wspólnego udziału w jego tworzeniu. W tym celu prosimy przesyłać wszelkiego rodzaju sugestie za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w części kontakt. Portal nie pobiera opłat za umieszczanie wszelkiego rodzaju informacji. Wyjątkiem jest miejsce na główną reklamę (u góry strony), której zysk zostanie przeznaczony na utrzymanie działania portalu. Życzymy miłego korzystania.

Zespół eKozieglowy.pl

Informujemy, że korzystanie z portalu, a w szczególności dane przesyłane do nas drogą emailową są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.