Osoby chcące dodać firmę do katalogu prosimy o wypełnienie formularza: katalog-firm-formularz .
Za umieszczenie informacji nie są pobierane opłaty.


Zakłady Drobiarskie “Koziegłowy”

Zakłady Drobiarskie “Koziegłowy”

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Spółka z o.o., (100% polskiego kapitału) działają od ponad 20 lat i są obecnie jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych mięsa drobiowego i jego przetworów. Należą do czołówki polskich przedsiębiorstw z branży mięsnej.

Spółka prowadzi szeroką działalność gospodarczą opierającą się na skupie i uboju drobiu, produkcji i sprzedaży drobiu i elementów z drobiu (indyki, kurczaki, gęsi, kaczki), produkcji i sprzedaży wędlin drobiowych, produkcji i sprzedaży konserw drobiowych, handlu detalicznym we własnych sklepach firmowych oraz sprzedaży na rynku krajowym i eksportowym. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, od lat związani z branżą drobiarską, pracują przy nowoczesnych liniach produkcyjnych, tworząc nowe produkty spełniające oczekiwania klientów. Wszystko odbywa się w zgodzie z mottem firmy „Wybierz to co najlepsze”. Spółka łączy tradycję i doświadczenie z nowoczesnością i rozwojem. Dzięki temu marka „Koziegłowy” jest bardzo dobrze rozpoznawalna i kojarzona z europejską jakością produktów o najlepszych walorach smakowych.
Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” szczycą się jedną z największych produkcji mięsa drobiowego oraz jego przetworów ze wszystkich polskich zakładów zlokalizowaną w jednym miejscu. Idea ciągłego rozwoju pozwala z dnia na dzień zwiększać możliwości produkcyjne. Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” są zakładem w pełni zintegrowanym z pionem hodowlanym co pozwala kontrolować etap produkcyjny „ od pola do stołu” i dbać o dobrostan zwierząt. Dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, zastosowaniu systemów HACCP, IFS, BRC i ACP i nieustannym dążeniom do osiągnięcia najwyższego zadowolenia klientów przedsiębiorstwo otrzymało uprawnienia eksportowe do Unii Europejskiej, Unii Celnej, Chin i Ukrainy. Obecnie ponad połowa naszych wyrobów jest produkowana na eksport.

Spółka sprzedaje wyroby w całej Polsce i na całym świecie, poprzez sieci handlowe, własne punkty sprzedaży detalicznej oraz sklepy firmowe spółek powiązanych kapitałowo. Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” eksportują produkty do krajów Unii Europejskiej: Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Bułgarii, Rumunii i Chorwacji, na rynki Europy Wschodniej: do Rosji, Białorusi i Ukrainy, na rynki Afryki Środkowej i Zachodniej oraz na rynki azjatyckie: Chiny i Hongkong.

Tworzymy ciągle nowe miejsca pracy; liczba zatrudnionych osób wzrasta corocznie i obecnie wynosi ponad 1200 osób.

+48 (61) 8111-600
+48 (61) 8111-675
sekretariat@zd-kozieglowy.pl
ul. Piaskowa 3
62-028 Koziegłowy k. Poznania

Sklepy firmowe:

KOZIEGŁOWY
ul. Piaskowa 3
Poniedziałek: 8.00 - 17.00
Wtorek-Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 14.00

KOZIEGŁOWY
os. Leśne 23/7
Poniedziałek: 8.00 - 18.00
Wtorek-Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Facebook

Kategorie Ogloszeń

Obserwuj Nas

Facebook