Osoby chcące dodać firmę do katalogu prosimy o wypełnienie formularza: katalog-firm-formularz .
Za umieszczenie informacji nie są pobierane opłaty.


Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Działoszyk

Kancelaria adwokata Roberta Działoszyka świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym prawa kontraktów, prawa rzeczowego oraz prawa spadkowego, z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Ambicją Kancelarii jest zapewnienie jej Klientom profesjonalnej i skutecznej ochrony prawnej przy uwzględnieniu zasad etyki adwokackiej oraz wymogów najwyższej poufności.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria oferuje swoim Klientom udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami.

Domeną Kancelarii jest pełne zaangażowanie w każdą powierzoną jej sprawę, stosowanie elastycznych zasad współpracy, które uzgadniane są indywidualnie z każdym Klientem, a także życzliwość i komunikatywność we wzajemnych relacjach.
Osoby szukające pomocy prawnej prosimy o kontak.

http://www.dzialoszyk.pl
694 271 919
adw.robert@dzialoszyk.pl
Os. Leśne 18C/39, 62-028 Koziegłowy
proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty

Facebook

Kategorie Ogloszeń

Obserwuj Nas

Facebook