Osoby chcące dodać firmę do katalogu prosimy o wypełnienie formularza: katalog-firm-formularz .
Za umieszczenie informacji nie są pobierane opłaty.


Hana – Salon Psiej Urody

Serdecznie zapraszam psy małe i średnie do naszego salonu na zabiegi pielęgnacyjne.

605 264 477
os.Leśne 20
Koziegłowy, Poznań, Poland
pon-sob, od 9:00 do 20:00
Studio AGUSS
Studio AGUSS

Salony fryzjerskie prowadzone przez mistrza Agnieszkę PREISS ,od 12 lat oferują profesjonalne usługi fryzjersk...ie i kosmetyczne. Zatrudniony w nich systematycznie szkolony personel jest ukierunkowany na jak najlepszą usługę pod względem jakościowym, zapewniając również miłą i przyjemną atmosferę w salonach. Cały zakres usług wykonywany jest tylko na profesjonalnych produktach znanych firm włoskich i amerykańskich jak Selective i Farouk .

Oprócz standardowych usług fryzjerskich i kosmetycznych salony wykonują również:
keratynowe prostowanie włosa,
wygładzanie włosa jedwabiem,
regeneracja włosa ultradźwiękami,
strzyżenie na gorąco,
makijaż permanentny,

Serdecznie zapraszamy wszystkich ceniących sobie styl i jakość

618128522 / 618129513
aguss2000@vp.pl
os. Leśne 28,
os. Leśne 20,
62-028 Koziegłowy
poniedziałek - piątek: 8.00-21.00, sobota 8.00-14.00
Apteka Alba
Apteka Alba

Apteka Sub Rosa otwarta została w 2008 roku dla mieszkańców gminy Czerwonak. Kierownikiem apteki jest mgr farm Katarzyna Kałużna.

Dzięki ciągłemu poszukiwaniu najlepszych dostawców, bezpośredniej współpracy z producentami leków oraz stałej współpracy ze sprawdzonymi hurtowniami udaje się nam oferować naprawdę szeroki asortyment leków i kosmetyków w konkurencyjnych cenach. Ponadto Apteka korzysta z importu równoległego, a pracownicy chętnie poinformują o możliwościach obniżenia cen wielu leków.

Każdy pracownik regularnie uczestniczy również w szkoleniach kosmetycznych, aby właściwie doradzić przy wyborze kosmetyków. Duży nacisk kładziemy na szkolenia pracowników po to, abyście czuli Państwo, że personel w miły i fachowy sposób potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i na każdą potrzebę. Jeśli już teraz macie Państwo pytania lub uwagi proszę o kontakt.

61 670 94 77
aptekaalba@poczta.onet.pl
ul. Piaskowa 19, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - piątek: 8.00-20.00, sobota 8.00-16.00, niedziela 9.00-14.00
Transkom – Motoryzacja

TRANSKOM oferuje usługi motoryzacyjne:

Przeglądy rejestracyjne i diagnostyka samochodów osobowych i dostawczych dokonywane na Stacji Kontroli Pojazdów,
Naprawy i obsługi serwisowe samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów,
Wymiana opon z magazynowaniem,
Naprawa plandek.

Stacja Kontroli pojazdów wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny stanowiący kombinacje najwyższej jakości urządzeń wykorzystujących techniki pomiarowe.

Przeglądy rejestracyjne:

Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t DMC,
Przeglądy okresowe pojazdów zasilanych gazem,
Pierwsza rejestracja pojazdów, skierowanych przez starostę lub organ kontroli,
Przeglądy okresowe ciągników rolniczych,
Przeglądy motocykli i motorowerów.

Stacja dokonuje napraw wszelkich pojazdów, a w szczególności układów: elektrycznego, zasilania, wydechowego, napędowego, kierowniczego, zawieszenia i hamowania. W zakresie usług serwisowych specjalizuje się w obsługach i regulacjach silnika, zapłonu, kąta wtrysku i wielu innych.

61 65 14 755
ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy
pn-pt 06:00-22:00, sobota 06:00-14:00
Dino
Dino

Naszą misją jest być najbliżej Ciebie!

Chcemy być najbliżej Ciebie, najbliżej Twoich potrzeb. Specjalnie dla Ciebie zapewniamy przyjazną atmosferę, fachowy i pomocny Personel oraz szeroki wybór najwyższej jakości towaru w doskonałych cenach.

Dzień po dniu dbamy, by nasze markety spełniały oczekiwania każdego – nawet najbardziej wymagającego – Klienta.

W naszych sklepach każdy znajdzie bogatą ofertę asortymentu, dla komfortu przejrzyście ułożoną na półkach. Dbamy, by zakupy w Dino były wygodne dla każdego, dlatego nasze markety tworzymy od podstaw, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Siłą naszego sukcesu jest świeżość i jakość towaru, a gwarancję temu dają codzienne dostawy warzyw, owoców oraz mięsa i wędlin.

Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o naszych Pracowników i komfort ich pracy. Dzięki temu codziennie możemy zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi. Fachowy i miły personel oraz nowoczesny system kasowy sprawiają, że obsługa jest sprawna i szybka.

http://marketdino.pl/
62 72 55 400
sekretariat@marketdino.pl
Poniedziałek - Sobota: 7:00 - 22:00, Niedziela: 8:00 - 21:00

Kancelaria adwokata Roberta Działoszyka świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym prawa kontraktów, prawa rzeczowego oraz prawa spadkowego, z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Ambicją Kancelarii jest zapewnienie jej Klientom profesjonalnej i skutecznej ochrony prawnej przy uwzględnieniu zasad etyki adwokackiej oraz wymogów najwyższej poufności.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria oferuje swoim Klientom udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami.

Domeną Kancelarii jest pełne zaangażowanie w każdą powierzoną jej sprawę, stosowanie elastycznych zasad współpracy, które uzgadniane są indywidualnie z każdym Klientem, a także życzliwość i komunikatywność we wzajemnych relacjach.
Osoby szukające pomocy prawnej prosimy o kontak.

http://www.dzialoszyk.pl
694 271 919
adw.robert@dzialoszyk.pl
Os. Leśne 18C/39, 62-028 Koziegłowy
proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty
Aldi
Aldi

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. W Niemczech zajmujemy pierwsze miejsce wśród sklepów dyskontowych. W 2013 roku świętowaliśmy 100-lecie istnienia naszej firmy: Z małego sklepu w Essen - w dzielnicy Schonnebeck - przekształciliśmy się w odnoszącą sukcesy Grupę ALDI NORD, która reprezentowana jest w dziewięciu europejskich krajach i obejmuje ponad 70 spółek regionalnych. Decydujący wpływ na osiągnięcie trwałego sukcesu ALDI mają nasi pracownicy, których ok. 53 000 zatrudnionych jest w Niemczech, Belgii, Danii, Francji, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

http://www.aldi.pl
22 607 04 08
ul. Gdyńska 30, 62-028 Koziegłowy
Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 21:00, Niedziela: 9:00 - 18:00
Biedronka
Biedronka

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2650 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od 20 lat, współpracuje z ponad pięciuset polskimi partnerami handlowymi.

Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 55 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 11 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą, a Biedronka 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

http://www.biedronka.pl
22 205 33 00
bok@biedronka.eu
Piaskowa, 62-028, Koziegłowy
Pon-pt: 7.00 - 21.00, Sobota: 8.00 - 20.00, Niedziela: 9.00 - 20.00
Apteka Sub Rosa
Apteka Sub Rosa

Apteka Sub Rosa otwarta została w 2008 roku dla mieszkańców gminy Czerwonak. Kierownikiem apteki jest mgr farm Katarzyna Kałużna.

Dzięki ciągłemu poszukiwaniu najlepszych dostawców, bezpośredniej współpracy z producentami leków oraz stałej współpracy ze sprawdzonymi hurtowniami udaje się nam oferować naprawdę szeroki asortyment leków i kosmetyków w konkurencyjnych cenach. Ponadto Apteka korzysta z importu równoległego, a pracownicy chętnie poinformują o możliwościach obniżenia cen wielu leków.

Każdy pracownik regularnie uczestniczy również w szkoleniach kosmetycznych, aby właściwie doradzić przy wyborze kosmetyków. Duży nacisk kładziemy na szkolenia pracowników po to, abyście czuli Państwo, że personel w miły i fachowy sposób potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i na każdą potrzebę. Jeśli już teraz macie Państwo pytania lub uwagi proszę o kontakt.

61 670 82 60
subrosa@poczta.onet.pl
ul. Poznańska 28a, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - piątek: 8.00-21.00, sobota: 8.00-16.00, niedziela: 8.30-13.30
Zakłady Drobiarskie “Koziegłowy”

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Spółka z o.o., (100% polskiego kapitału) działają od ponad 20 lat i są obecnie jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych mięsa drobiowego i jego przetworów. Należą do czołówki polskich przedsiębiorstw z branży mięsnej.

Spółka prowadzi szeroką działalność gospodarczą opierającą się na skupie i uboju drobiu, produkcji i sprzedaży drobiu i elementów z drobiu (indyki, kurczaki, gęsi, kaczki), produkcji i sprzedaży wędlin drobiowych, produkcji i sprzedaży konserw drobiowych, handlu detalicznym we własnych sklepach firmowych oraz sprzedaży na rynku krajowym i eksportowym. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, od lat związani z branżą drobiarską, pracują przy nowoczesnych liniach produkcyjnych, tworząc nowe produkty spełniające oczekiwania klientów. Wszystko odbywa się w zgodzie z mottem firmy „Wybierz to co najlepsze”. Spółka łączy tradycję i doświadczenie z nowoczesnością i rozwojem. Dzięki temu marka „Koziegłowy” jest bardzo dobrze rozpoznawalna i kojarzona z europejską jakością produktów o najlepszych walorach smakowych.
Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” szczycą się jedną z największych produkcji mięsa drobiowego oraz jego przetworów ze wszystkich polskich zakładów zlokalizowaną w jednym miejscu. Idea ciągłego rozwoju pozwala z dnia na dzień zwiększać możliwości produkcyjne. Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” są zakładem w pełni zintegrowanym z pionem hodowlanym co pozwala kontrolować etap produkcyjny „ od pola do stołu” i dbać o dobrostan zwierząt. Dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, zastosowaniu systemów HACCP, IFS, BRC i ACP i nieustannym dążeniom do osiągnięcia najwyższego zadowolenia klientów przedsiębiorstwo otrzymało uprawnienia eksportowe do Unii Europejskiej, Unii Celnej, Chin i Ukrainy. Obecnie ponad połowa naszych wyrobów jest produkowana na eksport.

Spółka sprzedaje wyroby w całej Polsce i na całym świecie, poprzez sieci handlowe, własne punkty sprzedaży detalicznej oraz sklepy firmowe spółek powiązanych kapitałowo. Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” eksportują produkty do krajów Unii Europejskiej: Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Bułgarii, Rumunii i Chorwacji, na rynki Europy Wschodniej: do Rosji, Białorusi i Ukrainy, na rynki Afryki Środkowej i Zachodniej oraz na rynki azjatyckie: Chiny i Hongkong.

Tworzymy ciągle nowe miejsca pracy; liczba zatrudnionych osób wzrasta corocznie i obecnie wynosi ponad 1200 osób.

+48 (61) 8111-600
+48 (61) 8111-675
sekretariat@zd-kozieglowy.pl
ul. Piaskowa 3
62-028 Koziegłowy k. Poznania

Sklepy firmowe:

KOZIEGŁOWY
ul. Piaskowa 3
Poniedziałek: 8.00 - 17.00
Wtorek-Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 14.00

KOZIEGŁOWY
os. Leśne 23/7
Poniedziałek: 8.00 - 18.00
Wtorek-Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 14.00
Empresa Aleksandra Głowacka

Szukasz taniego i szybkiego zaopatrzenia dla biura?
Właśnie znalazłeś!

Firma Empresa została stworzona, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta, któremu zależy na niskich kosztach utrzymania biura bez uszczerbku na jakości usług i szybkości reakcji na składane zamówienia.

Naszym przewodnim produktem są tonery do drukarek, ale w swojej ofercie mamy również urządzenia i artykuły biurowe – od gumki do mazania, przez długopisy, pisaki, aż po papier czy koperty – wszystko co się używa i zużywa.

73 171 5 171
kontakt@empresa-print.pl
Os. Leśne 20/5 (pawilon handlowy obok pływalni)
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00, sobota: 9.00 - 13.00
Pizzeria Verona
Pizzeria Verona

Pizzeria Verona Koziegłowy - zawsze najlepsze smaki
Zapraszamy wszystkich wygłodniałych smakoszy do skosztowania naszych specjałów i doznania niezapomnianych wrażeń smakowych. Serwujemy dania kuchni śródziemnomorskiej, tutaj mamy dla Was pyszną Pizzę na chrupiącym cieście, a także szeroki wachlarz wyboru Makaronów! Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach tradycyjnych smaków kuchni polskiej, dla tych nasze menu oferuje wyśmienite dania obiadowe. Nasza oferta bogata jest również w propozycje dań na mniejszy głód, takich jak kebaby oraz smaczne sałatki.
Zamów online to, na co masz ochotę
Pizza to dla Ciebie przede wszystkim klasyczne składniki, jak ser, pieczarki czy też szynka? Jeśli tak, postaw na tradycyjną pizzę w postaci Fungi lub Capriciosy. Jesteś fanem mięsa i to w dużych ilościach? Pizzeria Verona Koziegłowy ma dla Ciebie pizzę Wykwintną albo też pizzę, której głównym składnikiem jest kebab. Jeśli zaś tym razem masz ochotę na coś innego niż pizza, ale także stawiasz na dania włoskie, to pasty, jak carbonara, spaghetti, czy spinaci są zawsze świetnym rozwiązaniem. Do tego wszystkiego Verona to także sałatki na wiele sposobów i moc dodatków. Jedyne co musisz zrobić to zamówić jedzenie online, by te pyszności znalazły się blisko Ciebie. Kilka kliknięć poprzez smartfona, tablet lub komputer, a jedzenie na dowóz dotrze do Ciebie tam, gdzie masz ochotę je zjeść.

61 6539 828
ul. Poznańska 46, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - niedziela: 12.00 - 22.00
Salon Bielizny Iza-Bra Bielizna, Bra-gitting

Salon bielizny oferuje profesjonalny dobór biustonoszy w szerokiej gamie rozmiarowej ( miseczki do O). Polecamy również stroje kąpielowe, biustonosze sportowe oraz bieliznę nocną. Preferujemy polską przedsiębiorczość. Asortyment salonu oparty jest na wiodących polskich markach bielizny. Organizujemy prelekcje brafittingowe, bierzemy udział w eventach, a wszystko po to, by podwyższać świadomość kobiet w zakresie wpływu doboru biustonosza na zdrowie i samopoczucie kobiety. Ponadto oferujemy szkolenia brafittingowe dla przyszłych brafitterek.

http://izabra.pl/
tel: +48 792 969 000,  tel: +48 603 163 000
sklep@izabra.pl
os. Leśne 13/58
62-028 Koziegłowy k.Poznania
poniedziałek – piątek: 11.00-18.00
sobota: 10.00-14.00

Kompleksowa obsługa firm z zakresu:
bhp
p.poż.
p.pomoct
haccp
dokumentacji kadrowej i płacowej

Sprzedaż odzieży i obuwia roboczego oraz artykułów bhp/p.poż.

504743596
karolinasilska@tlen.pl
ul. Piłsudskiego 27b/56, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - niedziela: 7:00 - 23:00
Carrefour Express
Carrefour Express

Misją Carrefour jest dopasowanie oferty handlowej do potrzeb wszystkich klientów i zapewnienie im szerokiego wyboru produktów w atrakcyjnych cenach.
Firma dokłada wszelkich starań, aby sklepy Carrefour sprzyjały prostym i przyjemnym zakupom. Każdy klient jest traktowany z należnym mu szacunkiem, a jego oczekiwania i potrzeby są brane pod uwagę.
Wartości na których Carrefour realizuje swoje cele biznesowe to: zaangażowanie, troska oraz pozytywne nastawienie.

http://www.carrefour.pl
61 8127 071
carrefour@galluppolska.pl
Poznańska 15, 62-028 Koziegłowy
Poniedziałek - Sobota 07.00 - 21.00, Niedziela 08.00 - 16.00
NikośBike
NikośBike

Wykonujemy profesjonalne przeglądy i naprawę rowerów.
Służymy radą, doświadczeniem i korzystamy z doskonale wyposażonego serwisu.

http://www.nikosbike.pl/
535 646 606
sklep@nikosbike.pl
ul. Leśna 4, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00, sobota: 9.00 - 14.00
Studio Fotografii Foto-Fantazja

Czas szybko przemija. Staramy się dla Państwa zarejestrować na fotografiach te wyjątkowe i ulotne chwile, aby zachować wspomnienia na dłużej.

 Zapraszam do skorzystania z naszych usług. Staramy się dopasować do Państwa potrzeb.
W zakresie usług polecamy:
- fotografia dziecięca i noworodkowa
- sesje ciążowe, rodzinne
- fotografia przedszkolna i szkolna
- fotoreportaże ślubne
- reportaże z sakramentu chrztu św. ,  I komunii św., czy uroczystości rodzinnych
- inne (zapytaj)

 Ponieważ studio nie jest otwarte w regularnych godzinach, nie wykonujemy zdjęć do dowodu czy legitymacji.

 Zapraszam do kontaktu.

668679977
foto-fantazja@wp.pl
ul. Poznańska 15, 62-028 Koziegłowy
otwarte po uzgodnieniu telefonicznym

"RAFSTRO" USŁUGI GEODEZYJNE RAFAŁ STRÓŻYŃSKI

Informacje o firmie
ŚWIADCZĘ USŁUGI GEODEZYJNE:
- MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH
- PODZIAŁ DZIAŁEK
-OBSŁUGA INWESTYCJI
-WZNAWIANIE I ODSZUKIWANIE GRANIC
WSPÓŁPRACUJĘ RÓWNIEŻ Z BIEGŁYMI SĄDOWYMI Z ZAKRESU GEODEZJI JAK I WYCENY NIERUCHOMOŚCI, A TAKŻE Z FIRMAMI BUDOWLANYMI I INSTALATORSKIMI

502-744-510
rafstro@wp.pl
62-028 KOZIEGŁOWY
8-18
Apteka Alba nr 2
Apteka Alba nr 2

Apteka Sub Rosa otwarta została w 2008 roku dla mieszkańców gminy Czerwonak. Kierownikiem apteki jest mgr farm Katarzyna Kałużna.

Dzięki ciągłemu poszukiwaniu najlepszych dostawców, bezpośredniej współpracy z producentami leków oraz stałej współpracy ze sprawdzonymi hurtowniami udaje się nam oferować naprawdę szeroki asortyment leków i kosmetyków w konkurencyjnych cenach. Ponadto Apteka korzysta z importu równoległego, a pracownicy chętnie poinformują o możliwościach obniżenia cen wielu leków.

Każdy pracownik regularnie uczestniczy również w szkoleniach kosmetycznych, aby właściwie doradzić przy wyborze kosmetyków. Duży nacisk kładziemy na szkolenia pracowników po to, abyście czuli Państwo, że personel w miły i fachowy sposób potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i na każdą potrzebę. Jeśli już teraz macie Państwo pytania lub uwagi proszę o kontakt.

61 670 39 48
aptekaalba2@poczta.onet.pl
os. Leśne 21B, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - piątek: 8.00-21.00, sobota 8.00-16.00
Tanrei
Tanrei

Instytut Piękna i Urody Tanrei w Koziegłowach to miejsce, które powstało z marzeń o stworzeniu miejsca wyjątkowego, by zapewnić piękno każdej osobie.
Tanrei na os. Leśnym urzeknie Cię ciepłą atmosferą oraz innowacyjnością zastosowanych zabiegów i używanych aparatów. Wszystko to pozwala zaoferować usługi zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn na najwyższym profesjonalnym poziomie. W ekskluzywnych wnętrzach poczujesz się komfortowo i przytulnie. Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz profesjonalnie zadbać o siebie i odmłodzić cerę, trwale usunąć owłosienie lub wyszczuplić ciało zapraszamy Cię do gabinetu Tanrei w Koziegłowach.
Pozwól nam o siebie zadbać naszej profesjonalnej kadrze, przy użyciu najnowocześniejszej technologii i najwyższej klasy francuskich kosmetyków Yasumi.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą zabiegów  w Instytut Piękna i Urody Tanrei w Koziegłowach.

530 941 821
kozieglowy@tanrei.pl
os. Leśne 14C, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek - piątek: 8.00 - 21.00, sobota: 9.00 - 14.00
Transkom – Komunikacja

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSKOM Spółka z o.o. zaprasza do zapoznania się z ofertą świadczenia usług przewozu osób w ruchu krajowym.
Posiadamy koncesje na wykonywanie przewozów komunikacji autobusowej na terenie gminy Czerwonak, miasta Poznania. Jesteśmy przewoźnikiem wykonującym całokształt prac związanych z funkcjonowaniem komunikacji gminy Czerwonak.

61 65 14 715, 61 65 14 718
ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy
PSB MRÓWKA
PSB MRÓWKA

PSB Mrówka to nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród”. Pierwsze sklepy powstały w 2002 roku, obecnie działa 250 marketów PSB-Mrówka.

Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji.

Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce. Funkcjonują głównie w miastach powiatowych, ale także w miejscowościach gminnych pod nazwą „Mini-Mrówka”. Obecnie działa 250 marketów PSB-Mrówka. Co roku powstaje ok. 30 nowych placówek.

sklepkozieglowy@wri.com.pl
ul. Poznańska 48, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek-piątek 08:00–20:00, sobota 08:00–19:00, niedziela 09:00–18:00

Facebook

Kategorie Ogloszeń

Obserwuj Nas

Facebook