Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

ŚMIECHOKALIPSA 10-LECIE KABARETU NOWAKI

23 września 2017, godziny 19:00 - 21:00

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” oraz Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach zapraszają na występ Kabaretu Nowaki 23 września na godzinę 19:00 do Centrum kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Bilety w cenie 35,00 zł można kupować w GOK „Sokół” CKiR w Koziegłowach na platformach bilety24.pl i kabaretowebilety.pl.

Występ kabaretu jest objęty projektem „Mamy – działamy!”, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych mam, które w codziennym natłoku obowiązków z trudem znajdują choćby chwilę dla siebie i dla swoich zainteresowań. W trakcie występu kabaretu dzieciom zapewnimy opiekę oraz ciekawe zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku 3–8 lat. Mamy mogą oddać dziecko pod opiekę 15 minut przed wydarzeniem i odebrać najpóźniej 15 minut po jego zakończeniu. Liczba miejsc ograniczona, w związku z czym prosimy o wcześniejszą rezerwację (min. 7 dni przed wydarzeniem) na adres sekretariat@gok-sokol.pl .Bilet dla dziecka na warsztaty w cenie 5 zł. do nabycia GOK Sokół, CKiR w Koziegłowach

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.
Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach – pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.
Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
[ GOK „Sokół”]

Szczegóły

Data:
23 września 2017
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Gminny Ośrodek Kultury “Sokół”
Telefon:
61 652 60 30
Email:
sokol@gok-sokol.pl
Strona internetowa:
http://gok-sokol.pl

Miejsce

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
ul. Piłsudskiego 3a
Koziegłowy, Wielkopolska 62-028 Polska
+ Google Map

Osoby chcące dodać wydarzenie do kalendarza prosimy o kontakt z nami. Zespół eKozieglowy.

 

Facebook

Kategorie Ogloszeń

Obserwuj Nas

Facebook