Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

AKADEMIA GITARY W KOZIEGŁOWACH

8 września 2017, godziny 19:00 - 21:00

8 września Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na koncerty, które odbędą się w ramach 10. edycji Festiwalu Akademia Gitary. Jubileuszowa edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 11 sierpnia do 10 września w kilkudziesięciu miejscach w Wielkopolsce. Łącznie odbędzie się 100 wydarzeń w tym dwa w naszej gminie.
8 września zapraszamy na koncert duetu bandenon i gitara w wykonaniu Orlando di Bello (bandenon) oraz Carles Pons (gitara). Duet złożony z bandoneonu i gitary “El Tango” rozpoczął swoją karierę pod koniec roku 2010, to wspólny projekt dwóch muzyków: argentyńskiego bandoneonisty Orlando Di Bello i gitarzysty Carlesa Ponsa.
Ta niezwykła formacja szybko osiągnęła sukces wśród krytyków oraz została doceniona przez publiczność, będąc wielokrotnie zapraszana do udziału w licznych festiwalach muzycznych w całej Europie, takich jak: London Guitar Festival; Sage Gates-Head w Newcastle; Bath… (Wielka Brytania); Val d’ Ossola; Rzym; Sardynia; Mottola… (Włochy); Paryż, Cieux, Ile de Rè, Saint Michel (Francja); Festival de los Pirineos; Festival de Costa Brava; Palencja, Kraj Basków… (Hiszpania) etc. Repertuar zespołu w całości poświęcony jest muzyce argentyńskiej, takiej jak: tango arrabalero, tango nowoczesne, milonga, huellas itp.


Ten koncert będzie koncertem bezpłatnym. Wejściówki można odbierać w GOK Sokół, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu.
[GOK Sokół]

Szczegóły

Data:
8 września 2017
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Gminny Ośrodek Kultury “Sokół”
Telefon:
61 652 60 30
Email:
sokol@gok-sokol.pl
Strona internetowa:
http://gok-sokol.pl

Miejsce

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
ul. Piłsudskiego 3a
Koziegłowy, Wielkopolska 62-028 Polska
+ Google Map

Osoby chcące dodać wydarzenie do kalendarza prosimy o kontakt z nami. Zespół eKozieglowy.

 

Facebook

Kategorie Ogloszeń

Obserwuj Nas

Facebook