Szanowni Państwo, niestety z powodu nieprzerwanych ataków prowadzonych na moją osobę poprzez osoby między innymi z Klubu Lepsza Gmina Czerwonak, tj. Pana Grzegorza Parszuto oraz Pana Marcina Wojtkowiaka, rezygnuję z dalszego prowadzenia portalu. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu. Wspólnie z kolegami tworzyliśmy portal z myślą o tym aby dać coś mieszkańcom bezinteresownie.

Niestety to co miało miejsce i ma miejsce obecnie, a mianowicie bezpardonowe ataki Radnego Grzegorza Parszuto i publiczne mnie ośmieszanie, który dobrze wie, że jestem jego administratorem, podszywanie się na FB pod konta sugerujące moją rodzinę i umieszczanie komentarzy z tego konta na grupie Radnych, wskazywanie publiczne miejsca gdzie można znaleźć adres mojego zamieszkania, publicznie oświadczenia Pana Marcina Wojtkowiaka na sesjach, że go atakuję oraz unikania już przez ponad dwa miesiące przedstawienia wyjaśnień tych zarzutów – przekonuje mnie, że dopóki w Gminie Ci dwaj Panowie zajmują się polityką, nie warto wchodzić im w drogę a tym samym tworzyć czegoś, na co oni sami nie wpadli i czego nie są autorem. Wspiera ich cała grupa osób, którzy tylko potrafią obrażać i wyszukiwać problemy, ale żaden z nich nie raczy pomóc :(.

Wszystkim osobom, które do tego czasu nas wspierały poprzez oddawanie lajków, udostępnianie postów oraz dostarczanie nam ważnych dla innych mieszkańców informacji serdecznie dziękuję. Portal zostawiam w rękach pozostałych „anonimowych” administratorów i proszę trzymajcie kciuki aby i oni nie byli przedmiotem ataków wspomnianych Panów.

Z wyrazami szacunku
mieszkaniec Koziegłów
Paweł Pietrzyński

Facebook

Kategorie Ogloszeń

Obserwuj Nas

Facebook